(015)8421186

LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

Rok szkolny 2020/2021

Adrian Rębisz (kl. VIII b) – laureat Konkursu z Języka Polskiego i laureat Konkursu z Historii
Alicja Wąsik (kl. VIII b) – laureatka Konkursu z Chemii i finalistka Konkursu z Języka Polskiego
Wiktor Piczak (kl. VII a) – finalista z Konkursu z Matematyki
Oliwia Pietrykowska (kl. VIII a) – finalistka Konkursu z Biologii.

Rok szkolny 2019/2020

Adrian Rębisz (kl. VII b) - laureat Konkursu z Języka Polskiego, laureat Konkursu z Historii,
Milena Parys (kl. VIII b) - laureatka Konkursu z Języka Polskiego,
Jan Opala (kl. VIII a) - laureat Konkursu z Geografii,
Martyna Barszcz (kl. VIII d) - finalistka Konkursu z Języka Polskiego,
Karol Ji (kl. VIII a) - finalista Konkursu z Matematyki,
Szymon Kłosowski (kl.VIII a) - finalista Konkursu z Chemii.

Rok szkolny 2018/2019

Eryk Sądej (kl. VIIIb) - laureat Konkursu z Biologii, laureat Konkursu z Geografii, finalista Konkursu z Języka Polskiego,
Justyna Jarzyńska (kl. VIIIc) - laureatka Konkursu z Języka Polskiego,
Przemysław Drąg (kl. VIIIa) - laureat Konkursu z Języka Polskiego,
Agata Tabor (kl. VIIIa) - laureatka Konkursu z Biologii,
Dominik Sura (kl. VIIIc) - laureat Konkursu z Chemii,
Julia Popek (kl. VIIId) - finalistka Konkursu z Języka Polskiego, finalistka Konkursu z Biologii.

Rok szkolny 2017/2018

Eryk Sądej (kl. VII b) – laureat Konkursu z Języka Polskiego oraz Konkursu z Przyrody;
Justyna Jarzyńska (kl. VII c) –
laureatka Konkursu z Języka Polskiego, finalistka Konkursu z Matematyki;
Julia Popek (kl. VII d) –
laureatka Konkursu z Języka Polskiego;
Aleksandra Wach (kl. VII c) - laureatka Konkursu z Języka Polskiego;
- Agata Tabor (kl. VII a) – laureatka Konkursu z Przyrody;
Filip Gajda (kl. VII a) - finalista Konkursu z Matematyki oraz Konkursu z Przyrody;
Alicja Gargaś (kl. VII a) – finalistka Konkursu z Języka Polskiego;
Karol Podlasek (kl. VII a) - finalista Konkursu z Języka Angielskiego.   

Rok szkolny 2016/2017

Julia Popek (kl. VI d) – laureatka Konkursu z Języka Polskiego,
Justyna Jarzyńska (kl. VI c) - laureatka Konkursu z Języka Polskiego,
Agata Tabor (kl. VI a) - laureatka Konkursu z Przyrody,
Eryk Sądej (kl. VI b) -
laureat Konkursu z Przyrody,
Katarzyna Szabat (kl. VI a) -
finalistka Konkursu z Języka Polskiego,
Aleksandra Wach (kl. VI a) – finalistka Konkursu z Języka Polskiego,
Filip Gajda (kl. VI a) – finalista Konkursu z Przyrody oraz Konkursu z Matematyki.

Rok szkolny 2015/2016

Zofia Butrym z klasy VI b – laureatka z j. polskiego i finalistka z matematyki;
Alicja Czech z klasy VI b – laureatka z j. polskiego i finalistka z matematyki;
Alicja Rutkowska z klasy VI a –  laureatka z j. polskiego;
Artur Mierzyński z klasy VI a – laureat z matematyki.:
Patrycja Woźniak z klasy VI b – finalistka z j. angielskiego;

Rok szkolny 2012/2013

Laureaci:
Bartłomiej Tofilski - konkurs z przyrody klasa 6 a.

Finaliści etapu wojewódzkiego:
Jakub Grabowski (6 c) i Tomasz Rączkowski (6 b) - konkurs z języka angielskiego

Rok szkolny 2011/2012

Laureaci:
Michał Wąsik - konkurs z przyrody

Finaliści etapu wojewódzkiego:
Matylda Stepańczak - konkurs z języka polskiego;
Wojciech Korniak - konkurs z przyrody i matematyki;
Wiktoria Masłowska - konkurs z języka angielskiego.

KONTAKT

ul. Prymasa Wyszyńskiego 14
37-450 Stalowa Wola

Telefon: 15 842 11 86 

Fax: 15 842 11 86 

Email: psp3@stalowawola.pl

SOCIAL